IMPREZY INTEGRACYJNE

imprezy integracyjne

Spływ kajakowy to świetny pomysł na niebanalną imprezę integracyjną dla firm. Wspólne przygody na wodzie, pokonywanie trudności i kolejnych kilometrów trasy, a wszystko to na tle urokliwej, praktycznie dzikiej przyrody, potrafi zbliżyć grupę osób lepiej niż jakakolwiek inna forma czynnej rekreacji.

W zależności od potrzeb, możemy przygotować dla Państwa relaksujący spacer kajakowy urokliwą Drwęca, albo ekstremalny wypad na jedną z naszych ulubionych rzek zwałkowych, wymagający samozaparcia, wytrwałości i dobrej współpracy całej grupy.

Więcej informacji na ten temat:

Służymy fachową pomocą w planowaniu i realizacji imprez integracyjnych dla firm i grup zorganizowanych. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, transport sprzętu, osób, bagażu, a także pomoc w rezerwacji noclegów, przygotowaniu biwaku, organizacji cateringu.

Zobacz też: Imprezy integracyjne – spływy kajakowe dla firm

Nasi ratownicy zatroszczą się o bezpieczeństwo spływowiczów, animatorzy imprezy zajmą się oprawą, przygotują niebanalne zadania i konkursy dla uczestników spływu, a nasi fotoreporterzy utrwalą emocje na zdjęciach lub w materiale wideo.

Impreza integracyjna z Agencją WiR to pełen profesjonalizm, świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i w stu procentach naładowane „akumulatory”!

Agencja WiR – Toruń, działamy na terenie całego kraju!